skip to Main Content
natalia@lovissimo.pl | +48 784009863

FOTOGRAF NA CHRZCIE ŚWIĘTYM - OFERTA I CENNIK

Pakiet podstawowy - 500 zł

  • Reportaż obejmuje: przygotowania w domu (opcjonalnie), zdjęcia z ceremonii w kościele, zdjęcie grupowe w kościele (jeśli jest taka możliwość), zdjęcia rodzinne w lokalu
  • Minimum 70 zdjęć poddanych obróbce graficznej w wersji elektronicznej do pobrania + 30 kluczowych odbitek w rozmiarze 15×21 cm
  • Cena obejmuje 4 godziny mojej pracy na miejscu. Wydłużenie tego czasu wymaga dopłaty 100 zł/godz
  • Gotowe zdjęcia otrzymujecie Państwo w ciągu dwóch tygodni
  • Cena zawierają dojazd na obszarze do 10 km od Rzeszowa. W przypadku dalszych wyjazdów doliczam koszt dojazdu i powrotu.

Ekskluzywna fotoksiążka - od 300 zł

  • Elegancka i trwała fotoksiążka ze sztywną okładką powleczoną tkaniną lub ekoskórą i grubymi sztywnymi kartkami wykonanymi z wysokiej jakości papieru fotograficznego.
  • Wymiary: 20×30 cm
  • Ilość rozkładówek: 10 (co daje 20 stron)
  • Możliwość dodania rozkładówek za dopłatą

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA Z CHRZTÓW JAKIE WYKONAŁAM

Przygotowania do Chrztu

Przygotowania do Chrztu to najlepszy moment na wykonanie naturalnych, niepozowanych zdjęć normalnych codziennych czynności związanych z opieką nad małym członkiem rodziny. Z pozoru nic nadzwyczajnego, ale z czasem te zdjęcia nabierają znaczenia i wartości sentymentalnej. Jeśli czas pozwala, kiedy już wszyscy są pięknie ubrani, wykonuję także kilka ujęć rodzinnych w domu.

Chrzest Święty - ceremonia w kościele

Wykonując zdjęcia w kościele podczas ceremonii dbam nie tylko o jakość ujęć, ale także o to, aby nie przeszkadzać w modlitwie. Fotografuję kluczowe momenty ceremonii Chrztu i tylko w taki sposób w jaki to jest dozwolone. Posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Diecezjalną w Rzeszowie, uprawniające do fotografowania uroczystości kościelnych. Dzięki temu możecie mieć pewność, że do fotografowania liturgii podejdę z należytym szacunkiem i zgodnie z obowiązującymi regułami pracy w kościele.

PREZENT NA CHRZEST - VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ LUB REPORTAŻ

Coraz popularniejszą formę prezentu na różne okazje stanowią vouchery na sesję zdjęciową albo reportaż. Coraz częściej to rodzice chrzestni, szukając nietuzinkowego prezentu z okazji Chrztu Świętego decydują się właśnie na wynajęcie fotografa. Sesja zdjęciowa to wyjątkowa pamiątka na lata. Wykupując u mnie sesję zdjęciową jako prezent, otrzymujecie Państwo piękne, ręcznie robione zaproszenie w kopercie, które następnie możecie wręczyć obdarowywanej osobie.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

+48 784 00 98 63

natalia@lovissimo.pl

Back To Top