skip to Main Content
natalia@lovissimo.pl | +48 784009863

Sesje noworodkowe w Rzeszowie

BEZ ŚWIATŁA BŁYSKOWEGO

Sesje noworodkowe wykonuję w specjalnie do tego celu zaaranżowanym studio fotograficznym. Na sesje noworodkowe zapraszam maluszki w wieku 5-14 dni. Pierwsze dwa tygodnie życia to szczególny czas, kiedy z reguły dzieci przesypiają głębokim snem większą część doby, a na tym właśnie nam zależy – aby dziecko spało podczas sesji. Dzięki temu jestem w stanie wykonać powierzone mi zadanie – zrobić piękne zdjęcia Waszej pociechy, wykorzystując do tego celu różnorodne rekwizyty i ubranka.

Sesja noworodkowa w studio - 400 zł

 • 10 zdjęć w formie plików do pobrania
 • 10 tych samych zdjęć w formie odbitek w rozmiarze 15×21 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt
 • 2 stylizacje
 • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie „śmietki”, skórki, resztki mazi płodowej, trądzik niemowlęcy), chyba, że klient sobie tego nie życzy
 • Możliwość wykonania w ramach pakietu także zdjęć rodzinnych

Sesja niemowlęco - rodzinna w domu klienta - 600 zł

 • 15 zdjęć w wersji elektronicznej, w formie plików do pobrania
 • 15 odbitek w rozmiarze 15×21 cm wywołanych na wysokiej klasy papierze
 • Wszystkie zdjęcia z tej sesji są poddawane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi.
 • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt

Opcjonalnie

 • Elegancki fotoalbum ze zdjęciami z sesji, drukowany na wysokiej jakości grubym papierze fotograficznym, w rozmiarze 20×20 cm, zawierający 10 stron – 120 zł
 • Fotoobraz na płótnie – od 70 zł
 • Metryczka – grafika na bazie zdjęcia, zawierająca podstawowe parametry z chwili przyjścia na świat – wagę, długość, termin i godzinę narodzin – 100 zł

Przykładowe zdjęcia, które wykonałam

Sesja noworodkowa Jasia, Rzeszów. Fotograf dziecięcy Dębica, Jarosław, Rzeszów, Wiedeń
Sesja noworodkowa, niemowlęca, fotograf dziecięcy Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja noworodkowa niemowlęca w studio. Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja noworodkowa niemowlęca w domu, fotograf dziecięcy Rzeszów, Dębica, Jarosław, Wiedeń
Sesja noworodkowa niemowlęca w studio. Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja noworodkowa Jasia, Rzeszów. Fotograf dziecięcy Dębica, Jarosław, Rzeszów, Wiedeń
Sesja noworodkowa Jasia, Rzeszów. Fotograf dziecięcy Dębica, Jarosław, Rzeszów, Wiedeń
Sesja noworodkowa Frania, Rzeszów. Fotograf dziecięcy Dębica, Jarosław

Więcej zdjęć można znaleźć w kategorii fotografia noworodkowa na blogu.

Warto wiedzieć

Bezpieczeństwo

Zdjęcia zdjęciami, ale dla mnie najważniejszą rzeczą podczas sesji jest bezpieczeństwo i komfort Waszego dziecka. Dlatego w moim portfolio nie doszukacie się zdjęć dzieci w różnych dziwnych pozycjach, ze wspartą na uniesionych rączkach główką abo przyjmujących pozycje niemal siedzące w miniaturowych fotelikach. Nie zobaczycie podczas takiej sesji również światła błyskowego, gdyż jak dowiodły badania, jest ono bardzo szkodliwe w przypadku małych dzieci. Możecie być natomiast pewni, że Waszym dzieckiem zaopiekuję się dokładnie z taką samą troską, z jaką opiekuję się swoim własnym.

Kiedy zapisać się na sesję

Wszystkie sesje noworodkowe wykonuję osobiście w moim studiu w Rzeszowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:00 – 14:00. Dla bezpieczeństwa warto zapisać się na sesję noworodkową jeszcze przed narodzinami dziecka, z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem. Oczywiście nie sposób przewidzieć dokładnego terminu porodu, dlatego zapisuję Was na termin orientacyjny, a dokładny dzień i godzinę spotkania ustalamy już po porodzie. Rezerwując termin z wyprzedzeniem, macie stuprocentową pewność, że wykonam dla Was sesję noworodkową i że nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi odmownej z powodu osiągnięcia limitu zleceń w danym miesiącu.

Rekwizyty

Wszystkie materiały i rekwizyty potrzebne do sesji (tła, misy, koszyki, kocyki, owijki, chusty, poduszeczki, zabawki, ubranka) zapewniam ja. Jeśli macie swój pomysł na aranżację zdjęć, do którego niezbędne będzie dokupienie jakiegoś konkretnego rekwizytu, ja go znajdę i zamówię, a Wy pokryjecie 50% kosztu zakupu.

Ile trwa sesja

Sama sesja nie trwa długo, czasochłonne jest wszystko to, co dzieje się poza zdjęciami, czyli karmienie, przewijanie, przytulanie, karmienie, przewijanie, przytulanie, karmienie… itd. Tak naprawdę, zdjęcia robimy w przerwach między tymi zabiegami. Ile trwa całość? To zależy w dużej mierze od dziecka. Czasem udaje się zrobić wszystko na czym nam zależy w godzinę, częściej jednak klienci spędzają u mnie więcej czasu. Sesje noworodkowe trwają u mnie maksymalnie 3 godziny.

Co, jeśli dziecko nie współpracuje

Sporadycznie zdarzają się dzieci „nieukładalne”, bardzo wrażliwe na dotyk i dźwięk, albo z problemami zdrowotnymi (bolącym brzuszkiem, katarkiem itp). W takich trudnych przypadkach nie gwarantuję typowo noworodkowych ujęć. Lepiej przenieść się do przytulnego kącika sypialnianego i zrobić kilka wspólnych rodzinnych ujęć z dzidziusiem w swoich ramionach. Bliskość rodziców zawsze działa na dziecko uspokajająco, więc tego typu ujęcia nie są problematyczne nawet przy bardzo niespokojnym maluchu.

Sesja niemowlęca w domu klienta

Jeśli cenicie sobie autentyzm i naturalność, a od sesji stylizowanych wolicie zdjęcia dokumentujące Wasze zwykłe codzienne życie, zaproście mnie do swojego domu. Naturalne sesje noworodkowe i niemowlęce w domu klienta są takim rodzajem reportażu, jaki lubię najbardziej. Oczywiście poza zdjęciami reportażowymi, wykonamy także kilka portretów rodzinnych. Podczas takich sesji wykorzystuję to, co zastaję u Was. Nie przywożę ze sobą teł, gadżetów, rekwizytów. Sesję zaczynamy od kawy i rozmowy o Was – o tym co lubicie robić, jak spędzacie czas, które miejsca w domu są Waszymi ulubionymi itd. I dopiero wtedy wyciągam aparat.

Nierzadko zdjęcia z takiej sesji układają się w piękną opowieść. Warto zamknąć ją w równie piękny i trwały fotoalbum, aby stała się pamiątką na całe życie.

Naturalna sesja noworodkowa Rzeszów, Dębica, Jarosław
Back To Top