skip to Main Content
natalia@lovissimo.pl | +48 784009863

Fotografia ślubna

W mojej ofercie ślubnej nie ma pakietów. Wszystkie elementy klienci dobierają według indywidualnych potrzeb i preferencji. Podstawową usługą jest reportaż ślubno – weselny i na realizację tej usługi zazwyczaj podpisuję umowę, natomiast wszystkie pozostałe elementy można domówić w późniejszym terminie, nawet kilka tygodni po ślubie.

Reportaż ślubno-weselny - od 2500 zł

  • Konsultacje przedślubne (w formie spotkania osobistego lub via Skype)
  • Reportaż ślubny obejmujący przygotowania, ceremonię zaślubin i wesele (max. 12 godzin)
  • Na życzenie mini sesja plenerowa w dniu ślubu i zdjęcia ustawiane z rodziną
  • 300 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w formie plików jpg w wysokiej rozdzielczości oraz dodatkowo w wersji zoptymalizowanej pod kątem serwisów społecznościowych
  • Chroniona hasłem galeria online dla rodziny i przyjaciół
  • Pendrive
  • 100 kluczowych odbitek w rozmiarze 15×23 cm w eleganckim pudełku, naświetlanych na wysokiej klasy jedwabistym papierze fotograficznym

Opcjonalnie:

  • Tło fotograficzne i oświetlenie studyjne do zdjęć rodzinnych
  • Możliwość dokupienia dodatkowych godzin na miejscu (max. dwóch). Każda dodatkowa godzina to 50 dodatkowych zdjęć w reportażu.

Fotoalbum - od 500 zł

Elegancki album fotograficzny z grubymi stronami, naświetlany lub drukowany na wysokiej klasy papierze fotograficznym. W zależności od preferencji, album może być zaprojektowany w różnych rozmiarach i w różnych okładkach (z imitacji skóry, z tkaniny introligatorskiej), a także z różnymi dodatkami (okienko ze zdjęciem, grawer, okienko plexi). Album jest elementem wycenianym indywidualnie i zamawianym po ślubie. Istnieje także możliwość wykonania fotoalbumów pamiątkowych dla rodziców.

Sesja ślubna w innym dniu - od 600 zł

Bardzo chętnie poznam Wasze marzenia na temat sesji ślubnej i dobiorę do nich odpowiednie lokalizacje, zaplanuję wyjazd, jeśli zajdzie taka potrzeba, zasugeruję miejsca na nocleg a także optymalne środki transportu. I co najważniejsze – nie musicie podejmować decyzji teraz. Sesję ślubną możecie zamówić już po ślubie, kiedy będziecie wiedzieli jakim dysponujecie budżetem na jej realizację. A może zechcecie połączyć ją z miesiącem miodowym?

Ceny sesji ustalane są indywidualnie, gdyż w dużej mierze zależą od miejsca i terminu realizacji.

Fotograf ślubny Jarosław, Dębica, Rzeszów. Ślub Asi i Maksa w Jarosławiu

Jak pracuję

W najważniejszym dla Was dniu, jestem Waszym cieniem. Dyskretnie obserwuję i uwieczniam najistotniejsze momenty, zachowania, emocje. Nie reżyseruję uroczystości, tylko ją dokumentuję.  To moim zadaniem jest znaleźć taką perspektywę widzenia, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt. W większości sytuacji staram się nie absorbować niczyjej uwagi, aby nie zakłócać przebiegu tego dnia. Daję się zauważyć tylko wtedy, kiedy uważam, że będzie to korzystne dla Waszych wspomnień.

Mój reportaż ma charakter uniwersalny i ponadczasowy. Staram się, aby zdjęcia, które wykonuję były Waszą chlubą przez całe Wasze życie, aby nabierały wartości w czasie i abyście za każdym razem potrafili dostrzec w nich coś nowego. W tym wyjątkowym typie fotografii, jaką jest reportaż ślubny, nie płynę z nurtem, nie ulegam chwilowym modom. W fotografii ślubnej stawiam na ponadczasową klasykę, elegancję i naturalne kolory, co nigdy nie wyjdzie z mody.

Poza zdjęciami reportażowymi, które stanowią większość materiału, który oddaję klientom, staram się także znaleźć w trakcie wesela pół godziny na zrobienie zdjęć ustawianych z rodziną. Takie zdjęcia nabierają wartości wraz z upływem czasu, a dla starszego pokolenia są najistotniejszymi ujęciami z tego dnia. Dlatego właśnie nie omijam tego tematu, tylko wręcz wychodzę z inicjatywą.

Posiadam przeszkolenie i oficjalne pozwolenie na pracę w kościołach na terenie całej Polski wydane przez Kurię Diecezji Rzeszowskiej. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zapraszając mnie na swój ślub, będę pracować z należytym szacunkiem i dyskrecją.

Sesja zdjęciowa w Tatrach, sesja ślubna, plener ślubny Tatry słowackie. Fotograf ślubny Rzeszów, Dębica, Jarosław

Sesje plenerowe

Góry mnie inspirują i napełniają pozytywną energią. Zachwycam się nimi o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych. Dlatego właśnie najchętniej właśnie w górach realizuję plenery ślubne. W każdych górach znajdę efektowne miejsca do wykonania zdjęć ślubnych, zaplanuję dla Was cały wyjazd i przygotuję scenariusz sesji. Oszacuję wydatki i znajdę noclegi, jeśli to będzie konieczne. Przygotuję wyjazd od A do Z.

Oczywiście poza plenerami górskimi oferuję sesje ślubne w dowolnie wybranych destynacjach na terenie całej Europy a także w pobliżu miejsca zamieszkania. W przypadku każdej sesji wyjazdowej, przygotowuję szczegółowy plan, scenariusz sesji, szacuję całościowy koszt realizacji, pomagam w doborze środka transportu i noclegów. Na miejscu wykorzystuję każdą sposobność do wykonania pięknych zdjęć, w efekcie czego w ramach jednego wyjazdu realizujemy nie jedną, ale 2-3 sesje.

Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Dębica, Jarosław, Mielec, Krosno. Sesja ślubna w Tatrach

Co mnie wyróżnia

Bezpieczeństwo

Podczas takich uroczystości jak ślub i wesele, zawsze posiadam drugi komplet sprzętu na wypadek ewentualnej awarii. Warto pamiętać, że nawet najwyższej klasy sprzęt może się zawiesić, popsuć, a jeśli to się wydarzy podczas ślubu, to dalszego ciągu nie trzeba już dopowiadać. Na  ślubach posiadam dwa identyczne aparaty, zapasowe komplety baterii, kilka obiektywów, a zdjęcia już w momencie robienia zapisują się jednocześnie na dwóch kartach, na wypadek awarii którejkolwiek z nich.

Szybka i terminowa realizacja

Zdjęcia otrzymane od fotografa pół roku po ślubie już nie cieszą. Wiem to z autopsji a także z opowiadań klientów, którzy przychodzą do mnie na sesje noworodkowe. Z otwartymi szeroko oczami słucham historii o fotografach, którzy potrafią oddawać materiał ślubny nawet pół roku po terminie. Dlatego ja staram się oddać zdjęcia możliwie najszybciej, maksymalnie w ciągu miesiąca od daty ślubu. A kilka zdjęć poglądowych wysyłam już w ciągu dwóch dni po ślubie.

Ponadczasowość

Trendy się zmieniają, także w fotografii ślubnej. Kiedyś zachwycano się zdjęciami czarno-białymi z jednym kolorowym elementem, a także doklejanymi gołąbkami i serduszkami. Potem pojawiła się moda na bardzo jasne fotografie, wręcz przepalone oraz na zdjęcia z obiektywów szerokokątnych, których zdecydowanie nadużywano. Dziś panuje trend boho, zwany także rustykalnym – królują ciemne tonacje i zdjęcia o czekoladowo – żółtawym zabarwieniu. Ale i ta moda wkrótce się znudzi i kiedyś będzie wywoływała niesmak. A klasyka i naturalne kolory zawsze będą na czasie, niezależnie od chwilowych trendów. Dlatego ja nie ulegam chwilowym modom, szczególnie w przypadku takich usług jak reportaż ślubny. Stawiam na naturalne kolory, nasycone barwy i ponadczasową klasykę fotografii.

Retusz

Jeśli zachodzi taka potrzeba, zdjęcia portretowe i zbliżenia na parę młodą poddaję retuszowi, tzn. usuwam niedoskonałości skóry, maskuję cienie pod oczami, czasem wykonuję jeszcze kilka innych zabiegów, które zatrzymam dla siebie.

Zlecenia wykonuję osobiście

Sama wykonuję reportaże i sesje ślubne, selekcjonuję zdjęcia, potem je obrabiam, retuszuję, aby na końcu zamknąć je w najwyższej jakości fotoalbumach, które zawsze zamawiam w jednej, sprawdzonej drukarni. Tylko w ten sposób mogę mieć pewność, że powierzone mi zlecenie zostanie zrealizowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Ślub i wesele we Lwowie. Fotograf ślubny Rzeszów, Dębica, Jarosław, Leżajsk, Krosno, Bieszczady, Podkarpacie

Moje doświadczenie w fotografii ślubnej

Moja przygoda z fotografią ślubną rozpoczęła się dość wcześnie, gdyż już w 2005 roku zaczęłam wykonywać reportaże ślubne na zlecenie znanych rzeszowskich fotografów. Trwało to kilka lat, po czym porzuciłam ten temat by zająć się karierą w wyuczonym zawodzie. Po czasie, zmęczona korporacyjnym światem i rozczarowana prawdziwą ceną kariery, postanowiłam wrócić do tego, co sprawia mi przyjemność, co mnie satysfakcjonuje i w czym chcę się rozwijać. Zainwestowałam w wysokiej klasy sprzęt i wróciłam do fotografii, ale tym razem już pod własną marką, budując własne portfolio i podpisując się pod wszystkim co robię własnym imieniem i nazwiskiem. Ile wykonałam ślubów? Ciężko mi powiedzieć, nigdy ich nie policzyłam. Ale to nie ilość jest najważniejsza, ale efekty, które, mam nadzieję, przypadną Wam do gustu.

Poniżej umieściłam kilka wybranych reportaży ślubnych, wykonanych w ciągu ostatniego roku. Znajdziecie je także w kategorii fotografia ślubna na blogu.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

+48 784 00 98 63

natalia@lovissimo.pl

Back To Top