skip to Main Content
natalia@lovissimo.pl | +48 784009863
natalia-kielur-fotografia-rzeszów

Wierzę w magię uczuć i emocji, że jesteśmy tym, czym się otaczamy. Dlatego z takim zapałem fotografuję Waszą miłość, czułość, troskę. Dlatego niecierpliwie wyczekuję owoców Waszych uczuć i z radością jadę uwiecznić pierwsze chwile nowego małego życia. Dlatego szczerze Wam kibicuję na boisku, na którym piłka nie zawsze jest po Waszej stronie i pojawiam się z aparatem w tych wszystkich wyjątkowych chwilach, kiedy na moment zapominacie o troskach i cieszycie się szczęściem, które Was spotkało.

Dziękuję, że zapraszacie mnie do swojego życia, obdarzacie uśmiechem, dzielicie się intymnością. Jestem tu po to, aby podglądać to niepowtarzalne piękno chwil, wychwytywać je i uwieczniać, aby to co ważne nie uciekło i po to, aby potem, kiedyś, za parę lat, moje zdjęcia wywołały u Was łzy wzruszenia.

Fotografia to moja odwieczna pasja. Świadome komponowanie kadrów tak, aby obrazy niosły ze sobą treść i przekaz to sztuka, którą zaczęłam zgłębiać mając kilkanaście lat. Z czasem temat ten stawał się coraz istotniejszym elementem mojego życia aż do momentu, kiedy postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i zająć się tym na pełny etat, rezygnując tym samym z pracy w wyuczonym zawodzie (marketing i public relations).

Prywatnie jestem dumną mamą 2-letniej Nadii i szczęśliwą żoną, a także miłośniczką podróży i turystyki. Od kilku lat prowadzę bloga www.biegunwschodni.pl, na łamach którego dzielę się swoimi doświadczeniami związanymi właśnie z tą tematyką.

Back To Top