skip to Main Content
Sesja Ciążowa Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja Ciążowa Rzeszów, Sesja Brzuszkowa Rzeszów, Dębica, Jarosław, Krosno
Sesja Ciążowa Rzeszów, Sesja Brzuszkowa Rzeszów, Dębica, Jarosław, Krosno
Sesja Ciążowa W Studiu. Rzeszów, Dębica, Jarosław

Jak przygotować się do sesji ciążowej

1| Określ swoje oczekiwania

Sesja ciążowa to pamiątka przede wszystkim dla Ciebie, w dodatku taka, do której będziesz wracać wielokrotnie. Zastanów się, jak chciałabyś się prezentować na tych zdjęciach, jaki styl Ci się podoba, jakie ujęcia, jaka kolorystyka zdjęć.

Przejrzyj zdjęcia na mojej stronie, a także skorzystaj z wyszukiwarki, serwisów Instagram i Pinterest. Zapisz sobie zdjęcia, które Ci się podobają, o jakich marzysz i pokaż mi je przed sesją. W miarę możliwości będę starała się spełnić Twoje oczekiwania.

2| Skompletuj odpowiednią bieliznę i garderobę

Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o bieliznę do sesji ciążowej, będzie bielizna w kolorze beżowym (cielistym). Będziemy mogły bez przeszkód wykorzystać ją pod wszystkie sukienki. Najlepszy będzie biustonosz kształtujący piersi, z możliwością odpięcia ramiączek i stringi lub figi bezszwowe.

Dodatkowo, jeśli marzą Ci się zdjęcia w bieliźnie, weź do tego celu drugi komplet, bardziej efektowny, najlepiej w kolorze czarnym. Jeśli masz jakąś swoją ulubioną sukienkę, sweter, coś co po latach będzie wywoływało pozytywne wspomnienia i kojarzyło się z tym szczególnym okresem – weź.

Jeśli chcesz mieć zdjęcia z partnerem i dziećmi, przygotuj dla nich komplet pasującej do siebie garderoby. Przykładowe zestawy znajdziesz poniżej.

Pierwszy zestaw pasuje do czarnej sukni ciążowej, drugi zestaw pasuje do sukni białej i beżowej.

Jak przygotować się do sesji ciążowej
Jak przygotować się do sesji ciążowej

3| Zadbaj o skórę

Po pierwsze nawilż, po drugie nawilż, po trzecie zrób peeling. Pamiętaj o piciu dużej ilości wody przez kilka dni przed sesją.

Dzień przed sesją zrób peeling. Co najmniej przez dwa dni przed sesją używaj kremów odżywiających i nawilżających.

Co ważne – stosuj wyłącznie kosmetyki, które znasz i które Cię nie uczulają. W żadnym wypadku nie testuj nowych kosmetyków ani zabiegów kosmetycznych przed sesją, aby uniknąć ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowej.

4| Makijaż i włosy

Jeśli wybrałaś pakiet z makijażem, możesz pominąć ten punkt. Profesjonalna wizażystka zadba o Twój makijaż i wykona delikatną stylizację włosów (unoszenie, prostowania lub falowanie).

Jeśli wybrałaś pakiet bez makijażu, zrób makijaż dzienny, podkreślający oczy. Włosy ułóż tak jak lubisz. Ważne, żeby były świeże i aby nie było odciśniętych śladów po gumce.

5| Zadbaj o dobre nastawienie

Punkt ostatni, ale najważniejszy – w dniu sesji zadbaj o dobry nastrój, pozytywne nastawienie i ciepłe relacje z partnerem. Nie odmawiaj sobie drobnych przyjemności, myśl pozytywnie, wyobrażaj sobie siebie w najlepszym wydaniu, uśmiechaj się do ludzi. Twoje nastawienie jest najważniejsze!

Natalia KielurNatalia Kielur

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top