skip to Main Content
Fotograf Rzeszów Lovissimo

Nazywam się Natalia Kielur i to ja, od początku do końca, realizuję sesje zdjęciowe w studiu Lovissimo.

Wierzę, że udane fotografie zaczynają się od nastawienia i relacji, dlatego musisz wiedzieć, że nie jesteś dla mnie tylko klientem. Jesteś gościem mojego studia, wyjątkowym, niepowtarzalnym i taka też będzie nasza, wspólnie wykonana sesja. Chcę abyś na wykonanych przeze mnie fotografiach odnalazła/odnalazł najpiękniejszą wersję siebie. Znanymi tylko sobie sposobami wyciągnę na wierzch Twoje subtelne piękno i sprawię, że jeszcze przez długi czas będziesz oglądać te zdjęcia z uśmiechem na ustach.

Skontaktuj się ze mną i powiedz albo pokaż, o jakich zdjęciach marzysz, a ja postaram się to marzenie spełnić.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży i dobrej kuchni. Wolę namiot od hotelu, rower od samochodu, merytorykę od fantazji, podcasty od audiobooków, a książek kucharskich mam więcej niż statystyczna kobieta par butów.

Fotografią pasjonuję się od wielu lat, ale zawodowo zaczęłam się nią zajmować dopiero w 2018 roku. Jestem przykładem przebranżowienia totalnego – po 10 latach pracy w wyuczonym zawodzie porzuciłam świetlaną karierę project managera i postawiłam wszystko na jedną kartę – pasję. Poza fotografią, interesuję się także dietetyką, a w szczególności jej roślinnym wymiarem. W wolnych chwilach jeżdżę na rolkach, gotuję, grywam w planszówki strategiczne.

OPINIE KLIENTÓW

Dziękuję z całego serca za tą sesję. Natalka potrafi wydobyć z nas wszystko co jest w nas najpiękniejsze. Do tego sprawia że czujemy się przy niej piękne i wyjątkowe. Każda z nas powinna w swoim życiu zrobić sobie takie zdjęcia by przypomnieć sobie że nie jesteśmy tylko żonami matkami, ale też kobietami, w których jest coś wyjątkowego.

Marta

Natalia, nie znamy się (jeszcze) ale już teraz wyznaję Ci miłość za sesję Moniki!
Masz ogromny talent, dokładnie tak sobie wyobrażaliśmy sesję buduarową.
Monika jest najpiękniejszą kobietą stąpającą po tej ziemi, a Tobie udało się pokazać ją jeszcze piękniej.

Mirek

Zdjęcia są… boskie. Dziękuję Ci. Dzięki nim wierzę, że jestem piękna kobietą, co nie zawsze jest dla mnie oczywiste. Mąż powiedział, że powinnam taką sesje powtarzać co roku.

Ania

Jeśli cenicie sobie pełen profesjonalizm oraz chcecie żeby wasze zdjęcia wyglądały niesamowicie to serdecznie polecamy Natalię. Jej znakiem rozpoznawczym jest wspaniała jakość wykonywanych zdjęć oraz niesamowite wczucie się w temat. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile i szczerze z całego serca polecamy.

Ola

Natalia spełniła moje marzenie o subtelnych, naturalnych, nieprzebranych zdjęciach z brzuszkiem. Jestem zachwycona efektem i samym przebiegiem sesji. Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam, na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy z Lovissimo.

Ania

Dziękujemy za piękne zdjęcia z wielkiego dnia naszego maleństwa i serdecznie polecamy! Warto uwieczniać takie chwile bo przeżywamy je tyko raz, a kiedy na dodatek mamy do czynienia z profesjonalistką to sama przyjemność. Przemiła atmosfera i udana współpraca gwarantowane.

Angelika

Pani Natalia to cudowna kobieta! Podejście do dzieci idealne! Atmosfera przy zdjęciach mega. Uśmiech nie schodził nam z twarzy. Serdecznie polecam!

Ewelina

Dziękujemy jeszcze raz za cudowną sesje i piękne zdjęcia Pani Natalio! Zdjęcia są naturalne i pełne emocji. Nie możemy już doczekać się następnej sesji. Dziękujemy i polecamy!

Iwona

Natalia, dziękujemy za piękne zdjęcia, a Studio fotografii Lovissimo polecamy z czystym sumieniem. Tym razem to była sesja rodzinna (2+2, w tym niemowlę). Bez pośpiechu, sztucznego zamieszania czy ponaglania. Spokojnie została wytworzona bezpieczna atmosfera dla dzieci. Natalia naturalnie pozwoliła “oswoić się” z miejscem. Tempo Fotograf dopasowane do humoru dzieci, co jest ogromnie ważne, zwłaszcza w przypadku dzieci onieśmielonych. Dodatkowo w sesji uczestniczyli dziadkowie, którzy też nie należą do śmiałków. Przeżyli mega przygodę i, choć na samą propozycję dołączenia do nas ogarnęła ich niepewność, to już w trakcie trwania sesji zmienili zdanie. A dziś każdego dnia spoglądają na piękną pamiątkę i rozpływają w uśmiechu. Dziękujemy raz jeszcze.

Alla

Wspaniała Pani fotograf ze spektakularnym podejściem do dzieci, jak i dorosłych. Miła atmosfera, czuliśmy się w pełni swobodnie. Polecam!

Agnieszka

Pięknie dziękujemy za wspaniała sesje. Ma Pani świetne podejście do dzieci! Teraz wiem, ze na pewno jeszcze nie jedna sesje u Pani zrobimy.

Paulina

Pani Natalia to osoba bardzo profesjonalna w dziedzinie fotografii, w naszym przypadku noworodkowej, bardzo delikatnie i czule obchodziła się z moim synkiem (widać, że również doświadczona mama) – co wzbudziło we mnie jeszcze większe uznanie. Sesja przebiegła w miłej, pogodnej atmosferze. Oboje z mężem byliśmy zadowoleni, tym bardziej że nie musieliśmy wychodzić z domu! To ogromny plus!

Kasia

Dziękuję za cudowne zdjęcia i mile spędzony czas. Amelka otworzyła się przed aparatem i dzięki temu w końcu mamy piękne rodzinne zdjęcia, a to wszystko dzięki cierpliwości i podejściu Natalii. Amelka nie może się doczekać kolejnych zdjęć już z malutkim braciszkiem.

Aneta

Każdemu polecamy Natalię, która oprócz fachu w ręce i pięknych zdjęć zostawiła w naszym domu kilka wskazówek dla Młodych Rodziców. Dziękujemy za uchwycenie ważnych dla nas chwil.

Michał

Pani Natalio dziękuję… wszystkie zdjęcia są piękne, ja byłam pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem podejścia do dzieciaków. To jest właśnie praca z pasją… to widać z każdym ujęciem.

Jola

Back To Top