skip to Main Content

Portret biznesowy

Myślę, że nikomu, kto trafił na tę stronę, nie trzeba tłumaczyć jak istotną rolę, w budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku, stanowi ta wizualna część, która nierzadko jest odpowiedzialna za pierwsze (i najważniejsze) wrażenie.

Musisz wiedzieć, że patrzę na zdjęcia nie tylko z fotograficznego punktu widzenia. Dziesięć lat zarządzania projektami z dziedziny marketingu i public relations nauczyło mnie, że ludzie kupują oczami. Co ważne, kupują nie tylko Twój produkt bądź usługę, ale także Ciebie – Twoje nastawienie, osobowość, wiarygodność, podejście do klienta. Twoje zdjęcie w portalach społecznościowych i branżowych a także w CV, to często pierwszy kontakt oceniającego (klienta, pracodawcy, pracownika) z Tobą. Dobrze, jeśli portret współgra z Twoją naturą, wydobywa to, co istotne i co pomoże Ci w nawiązaniu pozytywnej relacji z drugim człowiekiem.

Wybierając mnie, przychodzisz przede wszystkim do specjalistki od wizerunku, która wykona Ci piękne, profesjonalne, a przy tym naturalne portrety.

Oferta

Sesja biznesowa - 250 zł

  • 5 zdjęć w wersji elektronicznej w dwóch wariantach – do druku i do publikacji w internecie. Zdjęcia wybierasz Ty.
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 50 zł/szt, po zobaczeniu efektów.
  • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry).
  • Sesje biznesowe standardowo wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Istnieje możliwość wykonania sesji w sobotę, za dopłatą 100 zł.
  • Czas trwania sesji – ok. 30 minut

Przy sesji biznesowej, u kobiet, elementem obowiązkowym jest profesjonalnie wykonany makijaż fotograficzny (matowy, bez kosmetyków odbijających światło – błyszczyków, rozświetlaczy). Może on być wykonany w dowolnym salonie maksymalnie godzinę przed sesją lub na miejscu w studiu. Koszt makijażu nie jest wliczony w cenę sesji.

Wykonuję także sesje biznesowe dla firm i innych organizacji. Koszt realizacji takiej sesji podlega indywidualnej wycenie i jest on uzależniony od zakresu działań i oczekiwań klienta.

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonałam

Portret biznesowy, profesjonalny, zdjęcie do cv Rzeszów
Portret biznesowy, profesjonalny, zdjęcie do cv Rzeszów

Olga, specjalistka ds. marketingu

Back To Top