skip to Main Content

Portret biznesowy

Myślę, że nikomu, kto trafił na tę stronę, nie trzeba tłumaczyć jak istotną rolę, w budowaniu swojego profesjonalnego wizerunku, stanowi ta wizualna część, która nierzadko jest odpowiedzialna za pierwsze wrażenie.

Musisz wiedzieć, że patrzę na zdjęcia nie tylko z fotograficznego punktu widzenia. Dziesięć lat zarządzania projektami z dziedziny marketingu i public relations nauczyło mnie, że ludzie kupują oczami. Co ważne, kupują nie tylko Twój produkt bądź usługę, ale także Ciebie – Twoje nastawienie, osobowość, wiarygodność, podejście do klienta. Twoje zdjęcie w portalach społecznościowych i branżowych a także w CV, to często pierwszy kontakt oceniającego (klienta, pracodawcy, pracownika) z Tobą. Dobrze, jeśli portret współgra z Twoją naturą, podkreśla to, co istotne i co pomoże Ci w nawiązaniu pozytywnej relacji z drugim człowiekiem.

Wybierając mnie, przychodzisz przede wszystkim do specjalistki od wizerunku, która wykona Ci piękne, profesjonalne, a przy tym zupełnie naturalne portrety.

Oferta

Sesja biznesowa - 250 zł

  • 5 zdjęć w wersji elektronicznej w dwóch wariantach – do druku i do publikacji w internecie. Zdjęcia wybierasz Ty.
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 50 zł/szt, po zobaczeniu efektów.
  • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry).
  • Sesje biznesowe standardowo wykonuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Istnieje możliwość wykonania sesji w sobotę, za dopłatą 100 zł.
  • Czas trwania sesji – ok. 30 minut

Przy sesji biznesowej, u kobiet, elementem obowiązkowym jest profesjonalnie wykonany makijaż fotograficzny (matowy, bez kosmetyków odbijających światło – błyszczyków, rozświetlaczy). Może on być wykonany w dowolnym salonie maksymalnie godzinę przed sesją lub na miejscu w studiu. Koszt makijażu nie jest wliczony w cenę sesji.

Wykonuję także sesje biznesowe dla firm i innych organizacji. Koszt realizacji takiej sesji podlega indywidualnej wycenie i jest on uzależniony od zakresu działań i oczekiwań klienta.

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonałam

Portret biznesowy, profesjonalny, zdjęcie do cv Rzeszów
Portret biznesowy, profesjonalny, zdjęcie do cv Rzeszów

Olga, specjalistka ds. marketingu

Zdjęcia biznesowe, sesja korporacyjna, zdjęcie do CV Rzeszów
Zdjęcia biznesowe, sesja korporacyjna, zdjęcie do CV Rzeszów

Maciej, programista IT

Back To Top