skip to Main Content

Sesja ciążowa w Rzeszowie

W STUDIO LUB W PLENERZE

Sesja ciążowa to dla wielu moich klientek jedno z przyjemniejszych wspomnień całego okresu oczekiwania na dziecko. Pomimo oczywistych niedogodności, przez ten krótki moment znowu możesz poczuć się jak gwiazda, a ja zadbam o to, abyś tak właśnie się prezentowała. Przed wykonaniem pierwszego zdjęcia powiem Ci jak najlepiej się ustawić, abyś wyglądała tak dobrze, jak to tylko możliwe.

To od Ciebie zależy, czy spotkamy się w moim studio, czy wyskoczymy w plener. Wszystko zależy od tego, co Ci w duszy gra, o jakich zdjęciach marzysz i na co pozwolą nam warunki atmosferyczne. Nawet jeśli umówimy się w plenerze, a nieoczekiwanie Matka Natura spłata nam figla, w ciągu jednej chwili możemy się przenieść do ciepłego i przytulnego studia.

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonuję

Sesja ciążowa Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa w studiu. Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa Rzeszów, Dębica, Jarosław

Oferta

Sesja ciążowa w studio lub w plenerze - 450 zł

  • 10 wyselekcjonowanych zdjęć w wersji elektronicznej i papierowej, w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze fotograficznym o jedwabistej fakturze
  • Dostawa odbitek do domu kurierem
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt
  • 2 stylizacje w cenie sesji
  • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry i otoczenia), chyba, że klientka sobie tego nie życzy i poinformuje mnie o tym w trakcie sesji.

Warto wiedzieć

Kiedy zapisać się na sesję

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe, dla bezpieczeństwa warto zapisać się na sesję już 2-3 miesiące wcześniej, czyli będąc w 5-6 miesiącu ciąży. Oczywiście zawsze możesz próbować wbić się w mój grafik na ostatnią chwilę. Czasem ktoś przekłada umówioną sesję na inny termin i zwalnia się wtedy miejsce w kalendarzu. Nie wahaj się zapytać.

Jak się przygotować

Każda ciąża jest inna, z każdą kolejną Ty się zmieniasz. Zdjęcia z tego wyjątkowego dla każdej kobiety okresu życia będą szczególną pamiątką. Zadbaj o to, aby przedstawiały Cię w najlepszym możliwym wydaniu. Profesjonalny makijaż może wydawać się zbędną fanaberią, ale wierz mi, on bardzo dużo wnosi. Fachowo dobrane uczesanie nie tylko podkreśli Twoje naturalne piękno, ale także doda Ci pewności siebie. Pozwól sobie na te małe przyjemności w dniu sesji, a sama przekonasz się, że efekt przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

Garderoba

Na wyposażeniu mojego studia znajduje się kilka sukni ciążowych, znajdziesz w niej także subtelne body ciążowe, a także inne elementy garderoby – wszystko kupione specjalnie z myślą o sesjach ciążowych. Możesz z nich korzystać bezpłatnie. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wystąpiła we własnym stroju.

Ile trwa sesja

Bez obaw, nie będę Cię męczyła zbyt długo. Całość powinna się zamknąć w jednej godzinie. Ponarzekamy sobie, pośmiejemy się, powygłupiamy się i nawet nie zauważysz kiedy ten czas minie.

Kto wybiera zdjęcia

Podczas sesji wykonuję zazwyczaj ok. 50-60 zdjęć, z czego po wstępnej selekcji pozostaje ok. 30 najbardziej udanych klatek. Te przekazuję Tobie i to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru 10 lub więcej finalnych ujęć.

Ważne informacje

  • Wszystkie sesje odbywają się w moim studiu przy ul. Szopena 59/9 w Rzeszowie lub w plenerze w pobliżu studia.
  • W przypadku pogody uniemożliwiającej realizację sesji w plenerze, z reguły wykonujemy ją w studiu. Jeśli to możliwe, to oczywiście możemy przesunąć termin na inny dzień.
  • Sesje ciążowe standardowo realizuję od poniedziałku do piątku. W soboty sesje realizuję za dopłatą 100 zł.
  • Rezerwacji terminu należy dokonać z 1-3 miesięcznym wyprzedzeniem.
  • Zdjęć nieobrobionych, niewybranych przez klientkę, nie udostępniam ani nie sprzedaję po niższej cenie.
Back To Top