skip to Main Content

Sesja ciążowa w Rzeszowie

W STUDIO LUB W PLENERZE

Sesja ciążowa to dla wielu moich klientek jedno z przyjemniejszych wspomnień całego okresu oczekiwania na dziecko. Pomimo oczywistych niedogodności, przez ten krótki moment znowu możesz poczuć się jak gwiazda, a ja zadbam o to, abyś tak właśnie się prezentowała. Kilka tygodni przed sesją otrzymasz ode mnie wskazówki jak przygotować się do sesji, a na miejscu, przed wykonaniem pierwszego zdjęcia powiem Ci jak najlepiej się ustawić, abyś wyglądała jak milion dolarów.

To od Ciebie zależy, czy spotkamy się w moim studio, czy wyskoczymy w plener. Wszystko zależy od tego, co Ci w duszy gra, o jakich zdjęciach marzysz i na co pozwolą nam warunki atmosferyczne. Nawet jeśli umówimy się w plenerze, a nieoczekiwanie Matka Natura spłata nam figla, w ciągu jednej chwili możemy się przenieść do ciepłego i przytulnego studia.

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonuję w plenerze

Sesja brzuszkowa w magnoliach. Rzeszów, Dębica, Jarosław, Podkarpacie
Sesja brzuszkowa w magnoliach. Rzeszów, Dębica, Jarosław, Podkarpacie
Sesja ciążowa Gosi i Miłosza w Rzeszowie. Zdjęcia ciążowe Jarosław, Dębica
Sesja rodzinna w Wiedniu, fotograf rodzinny i dziecięcy Rzeszów, Wiedeń
Sesja ciążowa w Jarosławiu. Fotograf Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa w Jarosławiu. Fotograf Rzeszów, Dębica, Jarosław

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonuję w studiu

Sesja ciążowa w studiu, sesje brzuszkowe, Rzeszów
Sesja ciążowa, brzuszkowa, zdjęcia ciążowe w studio Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa w studiu, sesje brzuszkowe, Rzeszów
Sesja ciążowa w studiu, sesje brzuszkowe, Rzeszów
Sesja ciążowa, brzuszkowa Rzeszów, Dębica, Jarosław, Leżajsk, Krosno, Gorlice
Sesja ciążowa Karoliny w studio, Rzeszów
Sesja ciążowa Karoliny w studio, Rzeszów
Sesja ciążowa, brzuszkowa Rzeszów, Dębica, Jarosław, Leżajsk, Krosno, Gorlice

Warto wiedzieć

Kreacja

Na wyposażeniu mojego studia znajduje się kilka sukni ciążowych, uszytych specjalnie na potrzeby sesji zdjęciowych. Podkreślają to, co mają podkreślić i ukrywają to, co powinno zostać ukryte. Możesz z nich korzystać bezpłatnie. Jeśli jednak marzy Ci się sesja w swoim własnym stroju, po prostu mi o tym powiedz.

Kiedy zapisać się na sesję

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe, dla bezpieczeństwa warto zapisać się na sesję już 2-3 miesiące wcześniej, czyli będąc w 5-6 miesiącu ciąży. Oczywiście zawsze możesz próbować wbić się w mój grafik na ostatnią chwilę. Czasem ktoś przekłada umówioną sesję na inny termin i zwalnia się wtedy miejsce w kalendarzu. Nie wahaj się zapytać.

Jak się przygotować

Każda ciąża jest inna, z każdą kolejną Ty się zmieniasz. Zdjęcia z tego wyjątkowego dla każdej kobiety okresu życia będą szczególną pamiątką. Zadbaj o to, aby przedstawiały Cię w najlepszym możliwym wydaniu. Profesjonalny makijaż może wydawać się zbędną fanaberią, ale wierz mi, on bardzo dużo wnosi. Koszt makijażu u dobrej makijażystki wynosi ok. 100 zł, a efekt wart jest swojej ceny. Fachowo dobrane uczesanie nie tylko podkreśli Twoje naturalne piękno, ale także doda Ci pewności siebie. Pozwól sobie na te małe przyjemności w dniu sesji, a sama przekonasz się, że efekt przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

Ile trwa sesja

Bez obaw, nie będę Cię męczyła zbyt długo. Całość powinna się zamknąć w jednej godzinie. Ponarzekamy sobie, pośmiejemy się, powygłupiamy się i nawet nie zauważysz kiedy ten czas minie.

Co z partnerem

Śmiało, zabierz go ze sobą. W trakcie sesji wykonam zarówno ujęcia wspólne, jak i indywidualne. A jeśli nie lubi pozować, nie lubi zdjęć i w ogóle jest na nie? Będę się starała, aby i on poczuł się komfortowo i zapomniał, że stoi przed wielkimi lampami z wycelowaną w siebie lufą karabi… tfu! aparatu.

Oferta

Sesja ciążowa w studio lub w plenerze - 400 zł

  • 10 zdjęć w wersji elektronicznej i papierowej, w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt
  • 2 stylizacje w cenie sesji
  • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry i otoczenia), chyba, że klientka sobie tego nie życzy i poinformuje mnie o tym przed sesją.
Back To Top