skip to Main Content
Sesja noworodkowa Frania, Rzeszów. Fotograf dziecięcy Dębica, Jarosław

Sesja noworodkowa Frania w Rzeszowie

Z Sylwią i Darkiem, rodzicami Frania, spotkałam się po raz pierwszy, gdy chłopiec rósł jeszcze w brzuszku swojej mamy. Wykonałam dla nich wtedy sesję ciążową w domu pod Rzeszowem. Tym razem, po mniej więcej dwóch miesiącach, to oni do mnie przyjechali, przywożąc ze sobą 13-dniowego Franciszka. Chłopie bardzo ładnie współpracował i cała sesja nie zajęła nam długo, raptem 1,5 godziny.

Sesje noworodkowe wykonuję przez pierwsze dwa tygodnie życia maluszka, aczkolwiek im wcześniej go do mnie przywieziecie, tym lepiej – wszystko przebiegnie sprawniej i szybciej. Poza sesjami dziecięcymi w studio, wykonuję także zdjęcia w domach klientów na terenie całego województwa podkarpackiego, a w szczególności w Rzeszowie, Dębicy i Jarosławiu. Od czasu do czasu oferuję także sesje noworodkowe w Wiedniu.

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej trzyletniej córce, a także autorka bloga www.biegunwschodni.pl.

Back To Top