skip to Main Content
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów

Sesja rodzinna w studio w Rzeszowie

Ta okładkowa rodzina, perfekcyjnie przygotowana do sesji, przyjechała do mnie aż z Krosna. Cudowny, uśmiechnięty, trzyletni Dawidek momentalnie zainteresował się wyposażeniem studia i zapomniał, że do zdjęć należy się uśmiechać, a o to właśnie mi chodzi na sesjach z małymi dziećmi – żeby zapomniały o swoich nawykach i w naturalny sposób reagowały na to co się dzieje. A działo się dużo – rysowaliśmy traktory na tle fotograficznym, ćwiczyliśmy wspinaczkę po drabince, bawiliśmy się maskotkami, bujaliśmy się na tekturowym koniku. I ani raz nie padło z moich ust “Dawidku uśmiechnij się” – bo nie było takiej potrzeby. Jeśli osoba fotografująca potrafi nawiązać z dzieckiem szczery, serdeczny kontakt, zainteresować je, to naprawdę nie ma potrzeby wymuszać uśmiechu, on po prostu się pojawia, ten szczery, najprawdziwszy. I o taki właśnie rodzaj uśmiechu chodzi nam wszystkim – zarówno mi, jak i rodzicom.

Sesja była trwała ok. 40 minut – w sam raz, aby wykonać piękne ujęcia i jednocześnie nie zmęczyć modeli.

Jeśli podobają Ci się efekt, jaki uzyskuję na zdjęciach, zapraszam do zapoznania się z ofertą sesji rodzinnych w moim studiu i w plenerze oraz do kontaktu.

Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top