skip to Main Content
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów

Sesja rodzinna z trójką małych dzieci w studiu. Rzeszów

Sesja rodzinna z trójką małych dzieci to prawdziwy test dla cierpliwości, kreatywności, dystansu do siebie i umiejętności przykuwania uwagi. Bo przecież każdy rodzic chce mieć zdjęcia naturalne, ale przy okazji również uśmiechnięte i z oczkami patrzącymi prosto w obiektyw. Tym razem, jak tylko usłyszałam, jaki jest skład rodziny i w jakim wieku są dzieci, od razu zapowiedziałam, żeby porzucić myśl o zdjęciu rodzinnym, na którym wszyscy patrzą się w obiektyw. Wolę uprzedzić rodziców, że nie jest łatwo zrobić takie zdjęcie, kiedy jedno dziecko ma 3 latka, a bliźniaki mają roczek i każde z nich żyje już swoim życiem i ma inny pomysł na spędzanie wspólnego czasu.

Tym razem się udało. Bardzo pomogło mi to, że trzyletnia Hania już mnie znała. Podobało jej się na poprzedniej sesji, wiedziała co robić i przed obiektywem czuła się jak ryba w wodzie.

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz pojawić się przed moim obiektywem, poznaj moją ofertę sesji rodzinnych i dziecięcych.

Sesja dziecięca w studiu Rzeszów, fotograf dziecięcy
Sesja dziecięca w studiu Rzeszów, fotograf dziecięcy
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów
Sesja dziecięca w studiu Rzeszów
Sesja dziecięca w studiu Rzeszów, sesja roczkowa urodzinowa
Sesja dziecięca w studiu Rzeszów
Sesja rodzinna w studiu, Rzeszów

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top