skip to Main Content
Sesja urodzinowa Rzeszów, fotograf dziecięcy

Sesja na urodziny Nadii. Rzeszów

“Twoja córka na pewno ma mnóstwo pięknych zdjęć” – ilekroć słyszę to stwierdzenie z ust klientów, uśmiecham się pod nosem, uśmiechem noszącym znamiona ironii. Bo jeśli się komuś wydaje, że dzieci fotografów zawsze chętnie współpracują i idealnie pozują, jest w błędzie. Trudniej jest nawiązać udaną współpracę z własnym dzieckiem niż z dziećmi klientów. Dlaczego? Każdy fotograf dziecięcy ma swoje metody na ośmielenie i otworzenie dziecka. Moja córka dokładnie zna już moje metody i nie robi to już na niej żadnego wrażenia, w studiu czuje się tak swobodnie jak w domu, więc trudno zatrzymać je w przestrzeni wyznaczonej do robienia zdjęć. Zrobienie takiej sesji jak ta, rok temu graniczyło z cudem.

Tak, naprawdę, dopiero ta sesja urodzinowa mojej córki jest pierwszą, z której przebiegu i efektu jestem w pełni zadowolona, a Nadia skończyła już cztery lata. Pierwszy raz to córka chciała tej sesji i to ona mnie na nią namawiała, a nie odwrotnie. Pierwszy raz zachowywała się  swobodnie – bez nabytego w przedszkolu sztucznego uśmiechu na zawołanie. Bo szczerze, wolę zdjęcia bez uśmiechu niż te z uśmiechem wymuszonym – to się tyczy zarówno mojego dziecka, jak i dzieci klientów.

Tak więc mam już co powiesić na ścianach salonu 🙂 Jeśli i Ty marzysz o spójnej galerii zdjęć w Twoim domu, sprawdź moją ofertę sesji rodzinnych i dziecięcych, i umów się na sesję.

Lovissimo-4682-web
Lovissimo-4658-web
Lovissimo-4696-web
Lovissimo-4334-web
Lovissimo-4337-web
Lovissimo-4535-web
Lovissimo-4554-web
Lovissimo-4490-web
Lovissimo-4419-web
Lovissimo-4432-web
Lovissimo-4465-web
Lovissimo-4369-web
Lovissimo-4309-web
Lovissimo-4315-web
Lovissimo-4671-web
Lovissimo-4593-web
Lovissimo-4399-web

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top