skip to Main Content
Zdjęcia w pierwszej dobie życia. Rzeszów, szpital na Rycerskiej

Te pierwsze chwile, kiedy tulimy małego człowieka, czujemy dotyk jego aksamitnej i ciepłej skóry, po raz pierwszy obserwujemy jego ruchy i reakcje, doszukujemy się podobieństw do nas samych… to prawdziwa magia, której nie sposób porównać z czymkolwiek innym. Te trzy dni w szpitalu, to świetny moment, aby namiastkę tej magii uchwycić. Ja pomagam zrobić to dobrze – efektywnie i efektownie. Aby na zdjęciach pozostało to co naprawdę ważne. Reszta pozostanie w Waszych wspomnieniach i w Waszej wyobraźni.

Tutaj pokazuję troje maluszków, które niedawno przyszły na świat w Rzeszowskich szpitalach – Julkę, Zosię i Marcela. Kilka godzin po narodzinach maleństw ich mamy dały mi znać, że czują się dobrze i że mogę przyjechać. Każda z sesji zajęła mi ok. 30 minut. Doskonale wiem jak czuje się kobieta po porodzie i że to nie jest dobry moment na czasochłonne sesje. Moim celem jest wykonanie króciutkiego reportażu, bez przesadnego angażowania jego bohaterów.

W trosce o komfort młodych mam, prezentuję tutaj tylko wybrane zdjęcia. Kadry z najbardziej intymnych momentów zostają między nami.

Pierwsza doba życia Zosi. Rzeszów, szpital na Rycerskiej

Pierwsza doba życia Julki. Rzeszów, szpital na Lwowskiej

Pierwsza doba życia Marcela. Rzeszów, szpital na Rycerskiej

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą sesji noworodkowych w Rzeszowie.

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top