skip to Main Content

Sesje noworodkowe w Rzeszowie

BEZ ŚWIATŁA BŁYSKOWEGO

Sesje noworodkowe wykonuję w specjalnie do tego celu zaaranżowanym studio fotograficznym. Na sesje noworodkowe zapraszam maluszki w wieku 7-21 dni. Pierwsze tygodnie życia to szczególny czas, kiedy z reguły dzieci przesypiają głębokim snem większą część doby, a na tym właśnie nam zależy – aby dziecko spało podczas sesji. Dzięki temu jestem w stanie wykonać powierzone mi zadanie – zrobić piękne zdjęcia Waszej pociechy, wykorzystując do tego celu różnorodne rekwizyty i ubranka. Poniżej przykładowe zdjęcia jakie wykonałam. Więcej zdjęć znajdziecie w portfolio.

Sesja noworodkowa niemowlęca Rzeszów, Dębica, Jarosław
Fotograf dziecięcy Rzeszów, sesja noworodkowa, niemowlęca w Rzeszowie
Sesja noworodkowa Rzeszów, Jarosław, Dębica, fotograf dziecięcy
Sesja noworodkowa Rzeszów
Sesja noworodkowa, niemowlęca, fotograf dziecięcy Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja noworodkowa niemowlęca Rzeszów
Sesja noworodkowa Rzeszów, Jarosław, Dębica, fotograf dziecięcy
Sesja noworodkowa, niemowlęca, dziecięca Rzeszów, Dębica, Jarosław, Krosno. Fotograf dziecięcy
Sesja noworodkowa niemowlęca w studio. Rzeszów, Dębica, Jarosław

Jak pracuję

Bezpieczeństwo

Najważniejszą rzeczą podczas sesji jest bezpieczeństwo i komfort Waszego dziecka. Dlatego w moim portfolio nie doszukacie się zdjęć dzieci w dziwnych pozycjach, ze wspartą na uniesionych rączkach główką abo przyjmujących pozycje niemal siedzące w miniaturowych fotelikach. Nie zobaczycie podczas takiej sesji również światła błyskowego, gdyż środowisko medyczne uznało je za szkodliwe w przypadku małych dzieci. Możecie być natomiast pewni, że Waszym dzieckiem zaopiekuję się dokładnie z taką samą troską, z jaką opiekuję się swoim własnym.

Ile trwa sesja

Sama sesja nie trwa długo, czasochłonne jest wszystko to, co dzieje się poza zdjęciami, czyli karmienie, przewijanie, przytulanie, karmienie, przewijanie, przytulanie, karmienie… itd. Tak naprawdę, zdjęcia robimy w przerwach między tymi zabiegami. Ile trwa całość? To zależy w dużej mierze od dziecka. Czasem udaje się zrobić wszystko na czym nam zależy w godzinę, częściej jednak klienci spędzają u mnie więcej czasu. Sesje noworodkowe trwają u mnie maksymalnie 2,5 godziny.

Co, jeśli dziecko nie współpracuje

Sporadycznie zdarzają się dzieci “nieukładalne”, bardzo wrażliwe na dotyk i dźwięk, albo z problemami zdrowotnymi (bolącym brzuszkiem, zaburzeniami napięcia mięśniowego, katarkiem itp). W takich trudnych przypadkach nie gwarantuję typowo noworodkowych ujęć. W takiej sytuacji lepiej zrobić kilka wspólnych rodzinnych ujęć z dzidziusiem w swoich ramionach. Bliskość rodziców zawsze działa na dziecko uspokajająco, więc tego typu ujęcia nie są problematyczne nawet przy bardzo niespokojnym maluchu.

Rekwizyty

Wszystkie materiały i rekwizyty potrzebne do sesji, z ubrankami włącznie, zapewniam ja.

Uczę się od najlepszych

Regularnie uczestniczę w szkoleniach u największych specjalistów od fotografii noworodkowej w Polsce. Dzięki temu nie tylko bezustannie rozwijam swój warsztat, ale także uczę się bezpiecznego pozycjonowania noworodka i technik usypiania, co ma bezpośrednie przełożenie na czas trwania sesji i jakość zdjęć.

Kiedy zapisać się na sesję

Aktualnie na sesje noworodkowe można się zapisywać za pomocą systemu rezerwacji online. Klasyczne sesje noworodkowe wykonuję w ciągu pierwszych 14 dni życia maluszka, dlatego rezerwacji terminu sesji najlepiej jest dokonać dzień po narodzinach dziecka.

Ile kosztuje sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa w studio - 500 zł

  • 10 zdjęć w formie plików do pobrania
  • 10 odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze o jedwabistej fakturze
  • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt
  • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie “śmietki”, skórki, resztki mazi płodowej, trądzik niemowlęcy), chyba, że klient sobie tego nie życzy
  • W ramach sesji wykonuję zarówno ujęcia indywidualne dziecka jak i ujęcia z rodzicami i rodzeństwem

Naturalna sesja lifestyle niemowlęco - rodzinna w domu klienta - 700 zł

To propozycja dla osób, które z różnych powodów nie są w stanie dojechać do studia w pierwszych tygodniach po porodzie lub po prostu cenią sobie naturalność. W takich sytuacjach ja dojeżdżam do klienta, jednak, co ważne, w ramach takiej sesji wykonuję zdjęcia z wykorzystaniem atrybutów zastanych na miejscu. Nie przywożę ze sobą teł, rekwizytów i oświetlenia studyjnego. W tego typu sesji stawiamy na naturalność, emocje, bliskość.

  • 15 zdjęć w wersji elektronicznej, w formie plików do pobrania
  • 15 odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywołanych na wysokiej klasy papierze o jedwabistej fakturze
  • Wszystkie zdjęcia z tej sesji są poddawane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi.
  • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/szt
  • Sesje tego typu standardowo realizowane są od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele sesje wykonuję za dopłatą 100 zł
Back To Top