skip to Main Content

Sesje zdjęciowe w Wiedniu

Regularnie, kilka razy w roku pojawiam się w Wiedniu, realizując tam sesje dziecięce, rodzinne i narzeczeńskie oraz reportaże i sesje ślubne. Terminy swoich przyjazdów odpowiednio wcześniej ogłaszam w grupie Polski fotograf w Wiedniu na Facebooku. Można tam także się zapisać na konkretny termin i miejsce sesji.

W Wiedniu oferuję sesje plenerowe a także lifestylowe w domach klientów. W przypadku większych zleceń (np. sesji wizerunkowych większej grupy osób, np. pracowników firmy) istnieje możliwość wynajęcia studia.

Cennik

Sesja zdjęciowa w plenerze lub domu klienta - 120 euro

 • Dowolny rodzaj sesji spośród wymienionych: rodzinna, dziecięca, ciążowa, lifestylowa, noworodkowa
 • 10 wyselekcjonowanych zdjęć w wersji elektronicznej i papierowej, w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 12 euro/szt
 • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry i otoczenia), chyba, że klient sobie tego nie życzy i poinformuje mnie o tym przed sesją
 • W cenę wliczony jest dojazd w zasięgu sieci Ubahn’ów. Dojazd w bardziej oddalone miejsca, wymaga dopłaty 10-15 euro.

Pakiet ślubny mini - 280 euro

 • Ceremonia ślubna w urzędzie lub kościele + mini sesja w dniu ślubu + obiad w lokalu (maksimum 4 godziny łącznie)
 • Nie limituję zdjęć, ale z doświadczenia wiem, że oddaję od 60 do 120 zdjęć z takiego wydarzenia. Ilość zdjęć zależy w dużej mierze od wielkości przyjęcia. Zdjęcia w wersji elektronicznej i papierowej, w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze.
 • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej, portrety pary młodej dodatkowo retuszuję, jeśli zachodzi taka potrzeba.
 • W cenę wliczony jest dojazd w zasięgu sieci Ubahn’ów. Dojazd w bardziej oddalone miejsca, wymaga dopłaty 10-15 euro.

Pakiet ślubny maxi - 850 euro

 • Przygotowania + ceremonia ślubna w urzędzie lub kościele + tradycyjne wesele + mini sesja w dniu ślubu (maksimum 12 godzin łącznie)
 • Minimum 300 wyselekcjonowanych zdjęć w wersji elektronicznej
 • 100 kluczowych ujęć w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze, w eleganckim opakowaniu
 • Chroniona hasłem galeria zdjęć online dla rodziny i przyjaciół
 • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej, portrety pary młodej dodatkowo retuszuję, jeśli jest taka potrzeba
 • Dojazd poza Wiedeń wymaga dopłaty 10-15 euro

Sesja ślubna w Wiedniu - 220 euro

 • 20 wyselekcjonowanych zdjęć w wersji elektronicznej i papierowej, w formie odbitek w rozmiarze 15×23 cm wywoływanych na wysokiej klasy papierze
 • Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 12 euro/szt
 • Wszystkie zdjęcia są poddane obróbce komputerowej i skrupulatnemu retuszowi (usuwam ze zdjęć wszystkie czasowe niedoskonałości skóry i otoczenia).
 • Czas trwania sesji – ok. 2 godziny
 • W cenę wliczony jest dojazd w zasięgu sieci Ubahn’ów. Dojazd w bardziej oddalone miejsca, wymaga dopłaty 10-15 euro.

Przykładowe zdjęcia, jakie wykonuję

Fotograf dziecięcy i rodzinny Rzeszów, sesja dziecięca w Wiedniu
Fotograf dziecięcy i rodzinny Rzeszów, sesja dziecięca w Wiedniu
Sesja rodzinna w Wiedniu, fotograf rodzinny i dziecięcy Rzeszów, Wiedeń
Sesja rodzinna w Wiedniu, fotograf rodzinny i dziecięcy Rzeszów, Wiedeń
Fotograf dziecięcy Rzeszów, sesja rodzinna w Wiedniu
Sesja ciążowa Gosi i Miłosza w Rzeszowie. Zdjęcia ciążowe Jarosław, Dębica
Sesja rodzinna Rzeszów, Dębica, Jarosław, Wiedeń
Sesja rodzinna Rzeszów, Dębica, Jarosław, Wiedeń
Fotograf ślubny Rzeszów, Kraków, Dębica, Jarosław, Mielec, Krosno. Sesja ślubna w Tatrach
Sesja ciążowa w Jarosławiu. Fotograf Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesja ciążowa w Jarosławiu. Fotograf Rzeszów, Dębica, Jarosław
Sesje dziecięce Rzeszów, Dębica, Jarosław. Fotograf dziecięcy

Warto wiedzieć

Miejsce

Ponieważ nie posiadam studia w Wiedniu, oferuję sesje plenerowe w dwóch lokalizacjach (Stadtpark i Palmenhaus) oraz lifestylowe w domach klientów. Sesje narzeczeńskie i ślubne wykonuję także w przestrzeni miejskiej – w historycznej części miasta.

Ile trwa sesja

Nie licząc sesji ślubnych i noworodkowych, wszystkie pozostałe sesje trwają u mnie zazwyczaj od 40 do 60 minut. W nielicznych przypadkach, kiedy dziecko potrzebuje czasu, aby się ze mną oswoić, sesja trwa odpowiednio dłużej.

Jak wyglądają sesje noworodkowe w domu klienta

Z oczywistych powodów, nie oferuję w Wiedniu klasycznych sesji noworodkowych z wykorzystaniem rekwizytów (koszyków, misek, drewnianych teł itp). Wykonuję natomiast piękne, naturalne sesje w domu – zarówno portreciki dziecka, jak i zdjęcia rodzinne z rodzicami i rodzeństwem. Jeśli dziecko jest karmione piersią, uwieczniam także ten, bardzo wyjątkowy dla każdej matki moment.

Nie przejmujcie się jeśli Wasze mieszkanie nie wygląda jak z katalogu Ikei. Ja nie fotografuję wnętrz, tylko Was. Dzięki temu, że posiadam najwyższej klasy bardzo jasne obiektywy, jestem w stanie zrobić piękne zdjęcia także w ciemnych wnętrzach i “rozmyć” wszystko poza Wami. Jeśli po przeczytaniu tego akapitu nadal macie wątpliwości, czy Wasze mieszkanie nadaje się do sesji, napiszcie do mnie maila, a ja prześlę Wam przykładowe zdjęcia z podobnych sesji wykonanych w małych i ciemnych wnętrzach.

Jak zapisać się na sesję

Na początek dołącz do mojej grupy na Facebooku albo napisz maila ([email protected]) aby poznać terminy planowanych pobytów w Wiedniu. Zazwyczaj mam je zaplanowane na pół roku do przodu. Po ustaleniu terminu sesji, będę wymagała wpłaty na konto bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 25 euro. Działa ona na zasadzie zaliczki, którą po wykonaniu sesji odliczamy od końcowego wynagrodzenia. Po jej otrzymaniu wpisuję sesję do kalendarza i wysyłam komplet sugestii odnośnie tego jak się ubrać i przygotować.

Kiedy otrzymam zdjęcia

W ciągu kilku dni po sesji prześlę do Was wstępnie wyselekcjonowane zdjęcia – takie, które ja uważam za najlepsze. Będzie ich kilkadziesiąt. Spośród nich to Wy wybieracie te, które się Wam najbardziej podobają i tylko te poddaję dalszej obróbce i retuszowi. W pakiecie podstawowym oferuję 10 ujęć, ale jeśli będziecie chcieli wybrać więcej, to oczywiście jest taka możliwość za dopłatą. Na gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej trzeba poczekać ok. 2-3 tygodnie. Udostępniam je w formie plików do pobrania. Na odbitki trzeba poczekać trochę dłużej – wysyłam je pocztą tradycyjną z Polski. Nie nagrywam zdjęć na płytę ani na pendriva.

Back To Top