skip to Main Content

Studio fotograficzne do wynajęcia

RZESZÓW, UL. SZOPENA 59/9

Stara przedwojenna kamienica, usytuowana w samym centrum Rzeszowa, tuż obok zamku Lubomirskich. Miejsce, które przyciąga twórców. W środku znajduje się między innymi pracownia artystów malarzy, a także pracownia rysunku, doskonale znana studentom i absolwentom architektury. W suterenie niegdyś znajdował się kultowy Pub Kulturka, którego wielu wspomina z łezką w oku.

Właśnie to miejsce, lokal na piętrze z widokiem na zamek, pewnego jesiennego dnia złapało mnie za serce. Uwielbiam spędzać tutaj czas, realizując sesje, które zachwycają klientów. Stworzyłam sobie jasne, przytulne i przyjazne miejsce pracy, a jego wyjątkowość czuje niemal każdy, kto przekracza próg mojego studia.

Serdecznie zapraszam wszystkich fotografów i fotoamatorów do krótkoterminowego najmu studia fotograficznego, które stworzyłam i ciągle udoskonalam, w którym pracuję na co dzień wykonując sesje dla moich klientów.

To kameralne, przytulne i jasne studio jest wyposażone w sprzęty i akcesoria niezbędne do przeprowadzeniasesji rodzinnych, dziecięcych, portretowych. To jedyne studio do wynajęcia w Rzeszowie, dostosowane do potrzeb sesji noworodkowych.

Do dyspozycji wynajmującego są profesjonalne studyjne lampy błyskowe, lampa światła ciągłego, softboxy, statyw na aparat, tła fotograficzne, statywy do teł podwieszanych, specjalistyczne stanowisko do sesji noworodkowych, akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych, łóżko, suknie ciążowe, ubranka noworodkowe, przewijak, nagrzewnice.

Studio jest regularnie sprzątane (odkurzane i myte przed każdą sesją), posiada własną toaletę, a elementy garderoby są prane po każdym użyciu.

Lokalizacja - ścisłe centrum Rzeszowa

Studio mieści się w ścisłym centrum Rzeszowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się 4 przystanki autobusowe MPK, z których regularnie odchodzą autobusy w każdy zakątek miasta. Spacer z dworca PKP zajmuje 10 minut. Tuż przy kamienicy znajdują się wyznaczone płatnemiejsca parkingowe wzdłuż chodnika (przeważnie wolne), a kilka kroków dalej dwa duże bezpłatne parkingi – na rogu ulic Kilara i Kopisto oraz przy Hali Podpromie, gdzie o każdej porze dnia można znaleźć wolne miejsca.

Wynajem studia - 60 zł/godz

STUDIO LOVISSIMO TO:

 • Kameralna i przytulna przestrzeń dostosowana do wykonywania profesjonalnych sesji noworodkowych, dziecięcych, rodzinnych i portretowych
 • 45 metrów kwadratowych powierzchni
 • 5 metrów odejścia od teł podwieszanych
 • Przestrzeń aranżowana m.in. z minimalistycznym szezlongiem, drewnianym parawanem indyjskim, fotelem rattanowym typu peacock
 • Własna toaleta w obrębie lokalu
 • Miejsca parkingowe obok kamienicy

DO DYSPOZYCJI WYNAJMUJĄCEGO SĄ:

 • Profesjonalne oświetlenie studyjne, modyfikatory światła, statywy
 • Wszelkie akcesoria typu krzesła, krzesełka, stołki, skrzynki, miski itp.
 • Kawa, herbata, woda
 • Tła kartonowe, jeśli nie ulegną zabrudzeniu lub zniszczeniu

DODATKOWO PŁATNE:

 • Wszystkie tekstylia (odzież ciążowa, odzież noworodkowa, kocyki, tła materiałowe) dostępne za dopłatą 20 zł/godz. bez względu na ilość wykorzystanych elementów garderoby. Opłata ta wynika z konieczności prania tekstyliów po każdym użyciu i z ich zużywania się.
 • Standardowa temperatura w studiu to minimum 21 stopni. Nagrzanie studia do wyższej temperatury, podobnie jak używanie nagrzewnic, podlega dodatkowej opłacie 20 zł/godz., gdyż wiąże się to z dodatkowym kosztem po mojej stronie.
 • Tła kartonowe, odpowiednio traktowane,  mogą służyć miesiącami. Zabrudzenie tła, rozdarcie itp, wymagające odcięcia uszkodzonego tła wymaga pokrycia kosztu zniszczenia w wysokości 30 zł za każdy metr bieżący uszkodzonego tła.

DROBNYM DRUKIEM:

 • Minimalny czas wynajmu to 2 godziny.
 • Obecność pracownika studia przez cały czas wynajmu.
 • Rezerwacja terminu następuje po otrzymaniu zadatku w wysokości 50% kwoty wynajmu w ciągu dwóch dni od ustalenia terminu wynajmu.
 • Celem rezerwacji terminu proszę o kontakt mailowy [email protected]

Warsztaty fotografii noworodkowej i ciążowej

Istnieje możliwość wynajęcia studia pod warsztaty noworodkowe i ciążowe na 5-7 osób. Warunki wynajmu w takim przypadku ustalane są indywidualnie w oparciu o szereg czynników. Jeśli chcesz zorganizować tego typu wydarzenie w Rzeszowie, skontaktuj się proszę ze mną minimum 3-4 miesiące przed planowaną datą szkolenia. Oferuję swoją pomoc także w zakresie rozreklamowania warsztatów, znalezienia modeli, zorganizowania cateringu, transportu z lotniska etc.

Back To Top