skip to Main Content

Voucher na sesję, czyli sesja w prezencie

Niewiele znam takich prezentów, które cieszą niemal każdego, nigdy się nie starzeją, a wręcz nabierają wartości z czasem. Wręczając voucher na sesję bliskiej Ci osobie, nie dajesz ładnego kawałka tekturki. Dajesz szansę na wykonanie pięknej pamiątki z wyjątkowego momentu życia, który przecież już nigdy się nie powtórzy, przeminie i pozostanie jedynie w pamięci i na zdjęciach. Warto zadbać o to, aby te drugie z dumą zdobiły ściany i kominki, przez lata wywołując uśmiech na twarzach.

Voucher na sesję zdjęciową Rzeszów, bon na sesję, zaproszenie na sesję Rzeszów, Dębica, Jarosław, Krosno

Jak zamówić voucher na sesję

KROK 1 – WYBIERZ SESJĘ, KTÓRĄ CHCESZ PODAROWAĆ

Powody i okazje do podarowania sesji bliskiej osobie są przeróżne. Najczęściej takie vouchery są prezentem z okazji narodzin dziecka, pierwszych urodzin, chrztu. Coraz częściej jednak zdarzają się mężowie, którzy obdarowują voucherem swoje żony, z okazji urodzin albo rocznicy ślubu, a także rodzice, którzy zamawiają sesję dla swoich dorosłych córek. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

KROK 2 – OPŁAĆ SESJĘ + VOUCHER

Wykonaj przelew równy cenie wybranej sesji powiększonej o 20 zł, na podane niżej konto bankowe. W tytule przelewu wpisz “Voucher na sesję dla…. ” (w miejscu kropek wpisz imię i nazwisko osoby obdarowanej).

Dane konta mBank:

38 1140 2004 0000 3102 7814 3347
Lovissimo Natalia Kielur, ul. Szopena 59/9, 35-055 Rzeszów

KROK 3 – WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

Odbiór osobistyWysyłka do mnieWysyłka do osoby obdarowanej

Jeśli przycisk jest nieaktywny, to znaczy, że któreś pole nie zostało wypełnione poprawnie.

Pojawiające się pytania

1 | W JAKIM CZASIE NALEŻY ZREALIZOWAĆ VOUCHER NA SESJĘ?

Vouchery na sesję są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu, a więc osoba obdarowana takim prezentem ma rok na jego realizację.

2 | KTO I W JAKI SPOSÓB USTALA TERMIN SESJI?

O terminie realizacji vouchera decyduje osoba obdarowana, która może w bardzo wygodny sposób umówić się na sesję za pomocą systemu rezerwacji online. Wystarczy, że wybierze REALIZACJA VOUCHERA, a następnie zarezerwuje dogodny dla siebie termin spośród dostępnych.

3 | CZY MOŻNA WYMIENIĆ VOUCHER NA GOTÓWKĘ?

Nie można wymienić vouchera na ekwiwalent pieniężny. Działa on na zasadach karty podarunkowej, jakie znamy np. ze sklepów odzieżowych – jest bezzwrotny. Natomiast, jeśli ktoś z różnych powodów (choroba, przeprowadzka itp) nie może go zrealizować, ma możliwość, po uprzednim kontakcie ze mną, przekazać go innej osobie.

4 | GDZIE REALIZOWANE SĄ SESJE?

95% sesji realizuję w moim studiu w Rzeszowie, ale zdarzają się też wyjazdy do klientów oraz sesje plenerowe w pobliżu studia.

Back To Top