skip to Main Content
Sesja urodzinowa Rzeszów

Jak ubrać się na sesję rodzinną w studiu

Mniej, znaczy więcej – to złota zasada, do której stosowania zachęcam w trakcie przygotowań do sesji rodzinnej w studiu.

Do tego typu sesji sugeruję wybrać biel jako kolor podstawowy i absolutnie nie należy tutaj się bać, że całość będzie wyglądała zbyt sterylnie. Coś, co w “naturze” może wyglądać szpitalnie, w studiu będzie prezentowało się pięknie.

Jeśli chcemy przełamać biel jakimiś dodatkami, wybieramy stroje w pastelowych, neutralnych i jasnych kolorach. Poniżej prezentuję przykładowe kolory, które dobrze będą się prezentowały jako akcenty w biało-białej stylizacji. Podkreślam jednak, że to powinny być akcenty w całym zestawie, nie barwy dominujące.

Jeśli chodzi o rodzaj tkanin, najlepiej sprawdzają się te naturalne – bawełna, len, wiskoza bambusowa, muślin i wszelkiego rodzaju dzianiny, czyli sweterki i inne ubrania z włóczki. Zdecydowanie najgorzej wypadają tiulowe spódniczki i tkaniny połyskujące.

Do sesji zdjęciowej wybieramy ubrania bez nadruków i dodatków w krzykliwych kolorach. Nie przesadzamy też z biżuterią i innymi dodatkami.

Propozycje dla pań

Jak się ubrać na sesję rodzinną w studiu Lovissimo

Propozycje dla panów

Jak się ubrać na sesję rodzinną w studiu Lovissimo

Propozycje dla dziewczynek

Jak się ubrać na sesję rodzinną w studiu Lovissimo

Propozycje dla chłopców

Jak się ubrać na sesję rodzinną w studiu Lovissimo
Natalia KielurNatalia Kielur

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top