skip to Main Content

Etap 1 - przygotowanie do sesji

Niezależnie od rodzaju zamówionej sesji, końcowy sukces całego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od przygotowania. Wszystko ma znaczenie – wybór miejsca i stylu sesji, dobór garderoby, makijaż, uczesanie i wreszcie chyba najważniejsze – nastawienie do sesji i nastrój w jakim pojawiacie się w studiu. Szczerze namawiam swoich klientów, aby potraktowali to wydarzenie z uwagą, poświęcili mu więcej niż dwie chwile, aby na koniec uzyskać oszałamiający efekt i pamiątkę na całe życie.

Etap 2 - sesja zdjęciowa

Mimo iż moje portfolio jest dość spójne i przewidywalne, sesje zdjęciowe wcale takie nie są, szczególnie te z udziałem kilkuletnich dzieci. Każdy człowiek jest inny, nie tylko pod względem wyglądu, rysów twarzy, charakteru skóry, ale także pod względem temperamentu. Każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się tak zorganizować pracę w trakcie naszego spotkania, aby wykonać możliwie najwięcej pięknych ujęć – takich, o jakich marzycie. Dlatego przed samą sesją pytam Was o preferencje. Im więcej wiem, tym lepiej jestem w stanie trafić w Wasze gusta.

Etap 3 - wybór ulubionych zdjęć

Około 2-5 dni po sesji otrzymacie ode mnie link do prywatnej galerii z wstępnie wyselekcjonowanymi i obrobionymi zdjęciami. To Wy decydujecie, które ujęcia finalnie wejdą do pakietu. Oczywiście, jeśli chcecie wybrać więcej zdjęć, możecie to zdobić za dopłatą zgodnie z aktualnym cennikiem. Pozostałych zdjęć z sesji – tych niewybranych przez Was, nie udostępniam.

Etap 4 - końcowa obróbka zdjęć

Wybrane przez Was zdjęcia poddaję końcowej obróbce – m.in. skrupulatnie je retuszuję i przygotowuję do druku. Ten etap trwa najdłużej – od momentu wybrania przez Was zdjęć do momentu otrzymania gotowych plików zazwyczaj mija 2 tygodnie, a w szczytowych momentach, które przypadają u mnie na lipiec/sierpień oraz listopad/grudzień, okres ten może się wydłużyć.

Etap 5 - przekazanie gotowych zdjęć

Gotowe zdjęcia otrzymujecie ode mnie w formie plików jpg do pobrania oraz odbitek papierowych w rozmiarze 15×23 cm, które wysyłam do Was pocztą.

Back To Top