skip to Main Content
Fotograf dziecięcy Rzeszów, Dębica, Jarosław, sesja dziecięca, sesja urodzinowa

Zasady bezpieczeństwa w studiu

W związku z zaistniałą sytuacją, spisałam zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w studiu niezależnie od wzmożonej aktywności tego czy innego wirusa. Część z nich wprowadziłam niedawno, część stosuję od początku prowadzenia działalności fotograficznej.

1 | Wszystkie klamki, poręcze, włączniki światła, armatura łazienkowa w studiu i w kamienicy są raz dziennie przecierane środkiem odkażającym.

2 | Codziennie studio jest naświetlane lampą UV-C i ozonowane.

3 | Przed każdą sesją dokładnie myję i odkażam ręce i o to samo proszę klientów po przekroczeniu progu studia.

4 | Przed każdą sesją podłoga studia jest odkurzana i myta z dodatkiem środka do dezynfekcji.

5 | Odkażane są również zabawki, z którymi mają kontakt dzieci. Znikają te zabawki, których odkazić się nie da – ręcznie robione maskotki z delikatnych materiałów itp.

6 | Wszystkie elementy garderoby, z których korzystają klienci, są regularnie prane z dodatkiem środka dezynfekującego.

7 | Sesje, które jestem w stanie wykonać z zasłoniętą buzią (noworodkowe, ciążowe, wizerunkowe), realizuję w jednorazowej masce na twarzy.

8 | Do 24 maja wykonuję maksymalnie jedną sesję dziennie. Po 24 maja tak rozkładam grafik sesji, aby mieć minimum 30 minut między sesjami na posprzątanie i przewietrzenie studia.

9 | Sesja jest dla osób zdrowych. Dlatego bardzo proszę klientów aby przełożyli sesję na inny termin, jeśli mają jakiekolwiek objawy przeziębienia czy choroby. Z mojej strony działa to na tej samej zasadzie. Nie narażajmy siebie nawzajem, niezależnie od tego czy to covid-19, grypa, angina czy inne paskudztwo.

Natalia KielurNatalia Kielur

Natalia Kielur

Po 10 latach pracy na etacie porzuciła ciepłą posadkę w swoim wyuczonym zawodzie (zarządzanie projektami z dziedziny marketing & public relations), aby robić to, co pasjonuje ją najbardziej. Uwiecznia szczęśliwe chwile, ulotne spojrzenia i czułe gesty. Chce zatrzymywać uśmiech i wywoływać go swoimi fotografiami, otaczać się pięknem i tworzyć je. Szczęśliwa żona i matka, nieprawdopodobnie zakochana w swojej czteroletniej córce, miłośniczka podróży i dobrej kuchni.

Back To Top